Baterie słoneczne tyłem do słońca? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od ponad miesiąca przy żywieckich przystankach autobusowych ustawione są elektroniczne tablice informacyjne, zasilane w części bateriami słonecznymi. Czy już wszystko działa poprawnie? Nassz Czytelnik zwraca uwagę na pewną rzecz.

Przystanek solary tyt

Długo na wyświetlaczach pojawiał się napis: „kalibracja systemu”. Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, na niejednym z nich można było przeczytać niewłaściwe daty i godziny odjazdów autobusów MZK. Obecnie wszystko wydaje się działać sprawnie. Naszego Czytelnika zastanowił jednak inny aspekt tego przedsięwzięcia:
„Na rynku ul. Zamkowa baterie słoneczne ustawione na północ… nawet gałęzie drzew wycieli by nie dawały cienia… szkoda, bo z północy słońca nie ma”.

Udostępnij

5
+4
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę