Z Delphi na Aptiv. Podział spółki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Znany zakład z Jeleśni zmienił swoją nazwę.

Aptiv Jelsnia

Jak powiedziała nam rzecznik firmy Aptiv Agnieszka Przymusińska:
- W wyniku podziału, Aptiv i Delphi Technologies stały się dwiema niezależnymi firmami na koniec sesji giełdowej 4 grudnia 2017.
W związku z tym nazwa Delph Poland SA została w grudniu zmieniona na Aptiv Poland SA. Dotyczy to też zakładu w Jeleśni, gdzie nowa marka figuruje już na szyldzie. Z czasem zmieniana też będzie na fakturach i innych dokumentach.  
Oprócz zakładu w naszym regionie, do marki przynależy też Zakład Elektroniki w Gdańsku oraz Centrum Techniczne i Centrum Usług Wspólnych Aptiv w Krakowie.
Zakład Aptiv w Jeleśni zapewnia wsparcie dla bieżących oraz przyszłych projektów naszych klientów. Obecnie w zakładzie w Jeleśni pracuje  2 tysiące osób, które zajmują się produkcją wiązek elektrycznych dla producentów samochodów z całej Europy.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę