Ile kosztuje starostwo? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W uchwale budżetowej Rady Powiatu w Żywcu na 2018 rok jedną z pozycji są wydatki na starostwo powiatowe. Finansowane są z nich bieżąca działalność oraz wydatki majątkowe. Łącznie ta kwota wynosi …

starostwo

11,3 mln zł. Ile z tego to wypłaty pracowników?

Kwota 7,8 mln zł o wydatki na wynagrodzenia i pochodne. W pozostałych w kwocie 3,3 mln mieszczą się zakup papierów wartościowych i tablic rejestracyjnych, materiałów biurowych, zakup publikacji i książek, paliwa oraz części zamiennych do samochodów służbowych, zakup mebli biurowych, wykonanie niezbędnych prac remontowych, zakup usług zdrowotnych, opłaty za rozmowy telefoniczne, opłaty pocztowe, kursy, szkolenia środki na krajowe i zagraniczne podróże służbowe, ubezpieczenie budynków, sprzętu komputerowego, gotówki w kasie i samochodów.

180 tysięcy złotych zostanie przeznaczone na adaptację pomieszczeń biurowych w budynku przy Al. Wolności, na potrzeby Wydziału Komunikacji.

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę