Kolejami Śląskimi dziś za darmo. Co z Ornakiem? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kto skorzysta dziś z pociągu, zamiast samochodu, może liczyć na bezpłatny przejazd.

Koleje śląskie n

Ze względu na prognozowaną bardzo złą jakość powietrza na dzień 15 stycznia Koleje Śląskie wprowadziły bezpłatne przejazdy dla kierowców. Aby skorzystać z bezpłatnego przejazdu tymi liniami wystarczy podczas kontroli biletów okazać ważny dowód rejestracyjny. W przeciwieństwie do poprzedniej edycji akcji, w tym roku nie trzeba być właścicielem pojazdu. Każdy kierowca może zabrać w podróż jedną osobę towarzyszącą. Bezpłatne przejazdy obowiązują na całej sieci Kolei Śląskich, z wyłączeniem odcinka przygranicznego Chałupki – Bohumin. Możliwość bezpłatnych przejazdów będzie obowiązywać przez cały dzień – od godziny 00:01 do 24:00. Na tą chwilę brak jest informacji o ewentualnym przedłużeniu akcji.

Koleje Śląskie powiadomiły też o wyłączeniu z tej ulgi pociągów Ornak. Te jednak dziś nie kursują. Przypominamy, że pociąg ORNAK relacji Katowice-Zakopane-Katowice przez Żywiec, Jeleśnię, Hucisko, Lachowice Centrum będzie kursował w soboty i niedziele od 27/01/2018 do 11/02/2018.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę