Wicemistrzowie Polski ze Skoczowa - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W dniach 11-13 lipca 2019 w podwarszawskiej Bielawie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w Piłce Plażowej. Świetnie się w nich spisali zawodnicy ze Skoczowa.

Sportowcy Skoczow

Olbrzymi sukces, zostając Wicemistrzami Polski odnieśli zawodnicy K.S. „Siatkarz - Beskid" Skoczów Kamil Strzymszok –  Maksymilian Granieczny, siódme miejsce zajęła para Filip Lejawa – Sebastian Płaczek. Sukces odniosły również nasze siatkarki Karolina Gandor –  Małgorzata Ciężkowska  zajmując czwarte miejsce. Trenerami tych drużyn są Grzegorz Kukulski i Janusz Macura.

Wyjazdy na zawody zostały dofinansowane ze środków budżetu gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019, za co serdecznie dziękujemy. 

Trenerzy zapraszają wszystkie chętne dzieci do trenowania siatkówki, teraz w czasie wakacji jak i również w roku szkolnym. Telefon kontaktowy trener Grzegorz Kukulski 507 082 008, trener Janusz Macura 506 342 357.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę