Jest szansa na ekrany dźwiękochłonne nad Górnym Borem! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 Hałas dochodzący z dróg ekspresowych jest dużą uciążliwością dla wielu silnie zaludnioych obszarów. Rada osiedla Górny Bór w Skoczowie czyniła starania o instalację dźwiękohłonną i otrzymała dającą nadzieję odpowiedź.

Ekrany Skoczow

Katowicki Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował, że trwa przygotowanie procedury przetargowej na budowę zabezpieczeń przeciwhałasowych - ekranów akustycznych - przy obwodnicy Skoczowa - drodze ekspresowej S52. W ramach umowy, jaka będzie zawarta w konsekwencji przetargu, zadanie ma zostać zrealizowane w latach 2018 - 2019. 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę