Czas Otwartych Dni - dołącza ZSBD, Kopernik i inne - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pisaliśmy już o Dniach Otwartych Zespołu Szkół Budowlanych i Drzewnych oraz Zespołu Szkół Mechaniczno Elektrycznych. Tego typu działania odbywają się też w dwóch kolejnych szkołach.

ZSBD

Zainteresowani, a w szczególności gimnazjaliści, zapraszani są 6 i 7 marca na Dni Otwarte również do: Zespołu Szkół Budowlanych i Drzewnych (Żywiec ul. Szkolna 2); I L. o. im. M. Kopernika (ul. Słowackiego 2), Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych (Żywiec ul. Mickiewicza 6); Zespołu Szkół Samochodowych (ul. Grunwaldzka 10); Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących (ul. Moszczanicka 9); Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego (ul. Kopernika 77).

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę