Mistrz Jeleśni wyłoniony - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W dniu sobotę 27 kwietnia br. rozegrano Mistrzostwa  Gminy Jeleśnia w Tenisie Stołowym, w których sklasyfikowano 108 zawodników w 8 kategoriach.

Grand PriX jelesni

Zwycięzcami poszczególnych kategorii zostali: Weronika Wszołek, Karol Kufel, Emilia Pencarska, Grzegorz Dunat, Tadeusz Durka, Jerzy Tokarski, Michał Mrowca i Sebastian Szostok oraz Mariusz Baron.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Mariusz Baron, który oprócz złota w prestiżowej kategorii OPEN (startowało 37 zawodników) zdobył srebro  w kategorii weterani 40-59 lat.

Po dwa puchary zdobyli także: Weronika Wszołek (1 miejsce w kat. szkoły podstawowe kl. I-IV i  3 miejsce w kategorii kobiety OPEN), Emilia Pencarska (1 m-ce w kategorii kobiety OPEN i 3 m-ce       w kategorii szkoła podstawowa kl. V-VIII) oraz Sebastian Szostok (1 miejsce w grze podwójnej i 3 miejsce w kategorii OPEN).

Komplet wyników można znaleźć TUTAJ.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę