Pociągiem nad morze? Ma tak być - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stowarzyszenie „Kolej Beskidzka” podjęło starania, aby pociąg TLK Podhalanin, relacji Zakopane – Szczecin, kursował z wykorzystaniem odcinka Żywiec – Katowice przez Bielsko-Białą. Może coś z tego być.

Pociag Intercity Daart

Czasy, kiedy z Żywca kursował taki pociąg nad morze, mają szansę wrócić. W odpowiedzi na pismo stowarzyszenia spółka PKP Intercity poinformowała, że kursowanie takie jest przewidziane w projekcie na lata 2018/2019. Przetrasowanie nastąpi od grudnia 2018, o ile nie zaistnieją nieprzewidziane przeszkody – głównie zamknięcia torowe, związane z remontami. 

Stowarzyszenie „Kolej Beskidzka” obiecuje jednocześnie, że niezwłocznie przystępujemy do wsparcia działań nakierowanych na uruchomienie tego połączenia.

Udostępnij

26
+25
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę