S.M. Gronie - mieszkania jeszcze nie teraz - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Władze Spółdzielni Mieszkaniowej Gronie zapewniały niedawno, że początkiem maja będą ogłoszone przetargi na zakup mieszkań w nowym bloku na Os. 700-lecia w Żywcu. Pojawiło się jednak opóźnienie. 

GRonie blok

O kwietniowych prognozach odnośnie terminów oddania nowego obiektu mieszkalnego do użytku można przeczytać TUTAJ. Teraz Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Gronie”  poinformował, że w związku z przedłużającymi się pracami budowlanymi przetargi nie zostaną ogłoszone wcześniej, niż za dwa miesiące.

Po ukończeniu prac budowlanych wraz z urządzeniem infrastruktury zewnętrznej spółdzielnia przystąpi do procedury odbioru budynku i dopuszczenia do użytkowania. Dopiero wówczas będzie możliwa sprzedaż lokali. Zbycie następować będzie zgodnie z procedurą przetargu nieograniczonego w trybie licytacji. W ogłoszeniu o przetargu zamieszczone zostaną wszystkie istotne informacje techniczne dotyczące warunków przystąpienia do przetargów, form wpłacania wadium, możliwości oglądania lokali, terminów poszczególnych czynności oraz wysokości ceny wywoławczej. Do czasu ostatecznego zakończenia budowy oraz uzyskania prawomocnej decyzji na użytkowanie nie jest możliwe określenie sztywnych ram czasowych, w których przeprowadzone będą przetargi.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę