Blok na 700-lecia - niebawem przetarg - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Budowa nowego budynku mieszkalnego na os. 700–lecia dobiega końca.

Nowy blok

Od strony Alei Piłsudskiego została już pomalowana elewacja, widoczny jest numer obiektu - 34. Po stronie przeciwnej stoją jeszcze rusztowania i prowadzone są prace wykończeniowe. Okolica jest rozkopana, trwa budowa parkingu. Kiedy koniec?

- Budynek czeka odbiór przeciwpożarowy, firma Tauron musi też dokonać przeglądu i zatwierdzenia ze swojej strony. Oddanie go do użytku planowane jest na przełom maja i czerwca. Ogłoszony będzie przetarg, do którego może przystąpić każdy, oczywiście po wpłaceniu wadium – powiedział nam zastępca prezesa Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej Gronie Tadeusz Dunat.

Zapytaliśmy również o dokładną liczbę mieszkań oraz ich cenę.

- Na blok złożą się 24 mieszkania. Ich powierzchnia to od 39,50 m kw. do 72,51 m kw. Cena za metr kw. to ok. 4 tys. zł. - dodał Dunat.

Na parterze i trzech piętrach znajdą się nie tylko mieszkania, ale i komórki lokatorskie. Każde mieszkanie będzie miało piwnicę.  Miejsca na nim nie będą przypisane do konkretnych mieszkań.

Udostępnij

4
-3
7
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę