Lipowa "orłem" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nie pierwszy to raz, kiedy na arenie krajowej mowa jest o gminie Lipowa. Tym razem dotarła do nas wieść o nagrodzie „Orły Polskiego Samorządu” w kategorii „Gmina Wiejska 2017”.

Lipowa

Laur przyznawały kapituła Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców Pracodawców i Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług. Statuetkę z rąk Janusza Piechocińskiego – obecnie prezesa Izby Przemysłowo – Handlowej Polska – Azja, odebrał wójt Jan Góra. Nagroda „Gmina Roku” przyznawana jest samorządowi, który najlepiej wykorzystuje środki unijne, inwestuje w rozwój swojego regionu, dba o odpowiednie warunki sprzyjające rozwojowi przedsiębiorczości i walczy o poprawę jakości życia mieszkańców.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę