Czas na Krakowską - rozbudowa i zamknięcia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej poinformował o wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu, związanej z rozbudową bielskiej ulicy Krakowskiej.

Krakowska

Zmiany polegać będą na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego od strony gminy Kozy do centrum Bielska-Białej oraz ograniczeniu tonażowym do 3,5 tony. Zakres objazdów dla pojazdów powyżej 3,5 tony i 15 ton będzie realizowany zgodnie z ustawionymi tablicami objazdowymi dla tych pojazdów. 

Ruch jednokierunkowy będzie obowiązywał  od ul. Polnej do skrzyżowania z wjazdem do Zakładu Gospodarki Odpadami oraz od ul. Podgórnej  do skrzyżowania z ul. Wapienną. 

Wdrażanie tymczasowej organizacji ruchu rozpocznie się od godzin porannych w dniu 27.09.2018 r. Termin zakończenia robót drogowych, związanych z rozbudową DK-52 (ul. Krakowska) planowany jest na grudzień 2019 r.

Udostępnij

2
0
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę