"Epidemia" wśród policjantów. W Żywcu szczególne żniwo - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci w całym kraju masowo biorą zwolnienia lekarskie. Nie inaczej jest w naszym regionie. W Żywcu to naprawdę duży odsetek. Od czterech miesięcy trwa protest policjantów.

Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach podinspektor  Aleksandra Nowara poinformowała nas, że w skali całego województwa na zwolnieniach lekarskich przebywa 40% funkcjonariuszy. Z tą sytuacją wiąże się zabezpieczanie uroczystości związanych z warszawskimi obchodami Święta Niepodległości 11 Listopada.

Żywiecczyzna się wyróżnia

W skali województwa to na dziś 40%, jednak powiat żywiecki wybił się ponad tą średnią.

- Spośród funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Żywcu i podległych mu komisariatów na zwolnieniach lekarskich przebywa dziś 48% policjantów. W liczbach to 122 osób na 251 zatrudnionych – powiedziała oficer prasowy żywieckiej komendy, asp.szt. mgr  Mirosława Piątek.

Rzeczniczka dodaje, że ciągłość służby pozostaje zachowana. W koniecznych przypadkach do poszczególnych czynności delegowani są policjanci z innych wydziałów.

 

Udostępnij

44
+39
5
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę