Starostwo: dobrze znany tandem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W poniedziałek Rada Powiatu z Żywcu wyłoni spośród siebie Starostę i Wicestarostę. Wiemy już coś więcej.

kalata kuchar

O terminie i porządku pierwszych obrad pisaliśmy TUTAJ. Jednym z punktów sesji będzie wybór władz powiatowych. Ich efekt, co do wytypowana dwóch głównych stanowisk wydaje się być łatwy do przewidzenia. Prawo i Sprawiedliwość ma w radzie zdecydowaną większość (15 mandatów na 27), a ponadto zawarto już pewne ustalenia.

- Dwa dni po wyborach samorządowych Porozumienie Samorządowe podpisało porozumienie z Prawem i Sprawiedliwością, którego główny punkt stanowił, że Starostą w nadchodzącej kadencji samorządowej ponownie wybrany będzie Andrzej Kalata. W tym względzie z naszej strony wynik głosowania jest wiadomy, ze strony Prawa i Sprawiedliwości zapewne też – powiedział obecny jeszcze wicestarosta Stanisław Kucharczyk.

Kucharczyk potwierdził, że według tych samych porozumień, nadal będzie piastował funkcję wicestarosty. Wszystko wskazuje więc na to, że w głównych władzach powiatu żywieckiego nie zajdą poważniejsze zmiany. 

Udostępnij

21
+10
11
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę