Miasto sprzedaje działkę na Fabrycznej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cena wywoławcza nie jest wysoka. Jest jednak pewne "ale".

fabryczna screen

Przetarg ustny nieograniczony dotyczy sprzedaży prawa własności zabudowanej nieruchomości oznaczonej numerem działki 12506/6, położonej w Żywcu przy ul. Fabrycznej. Działka ma powierzchnię 0,2020 ha, jest objęta księgą wieczystą nr BB1Z/00038163/3. Jej właściciel to gmina Żywiec. Ma kształt nieregularny, jest częściowo ogrodzona, część poza ogrodzeniem od strony ulicy utwardzona i urządzona jako miejsca postojowe. Posiada dostęp do drogi publicznej od ul. Fabrycznej.

Oferowana nieruchomość zabudowana jest budynkami: częścią hali lakierni; częścią hali magazynowej, jednokondygnacyjnej. Hale wewnątrz połączone są komunikacyjnie z zespołem budynków biurowo-magazynowo-produkcyjnych, stanowiących własność Renoplast Sp. z o.o., położonych na działkach o numerach 1019/171, 12506/1 i 2479/9 i nie są w żaden sposób od nich oddzielone, stanowią funkcjonalną całość (wspólne instalacje, swobodne przejście). Spółka Renoplast jest dzierżawcą przeznaczonej do sprzedaży działki nr 12506/6 na podstawie umowy obowiązującej do 31.01.2026 r. Wartość nakładów (ulepszeń) powodujących wzrost wartości nieruchomości została oszacowana w operacie szacunkowym na 1336500 zł i do nich prawo ma dzierżawca działki – Renoplast Sp. z o.o.  

Cena wywoławcza za działkę to 126 567 zł brutto (w tym należny podatek 23% VAT), natomiast wadium wynosi 20 tys. zł. Przetarg odbędzie się dnia 2 kwietnia 2019 r. o godz. 11:30 w budynku Urzędu Miejskiego w Żywcu, Rynek 2, budynek A, I piętro, pok. 102.  

Udostępnij

1
-1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę