Mistrz Polski zaczyna rok od podium - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Południowy klimat i początek roku najwyraźniej sprzyjają kolarzowi z Beskidów.

Wawak Salaminy

Bartłomiej Wawak zajął drugie miejsce w rozgrywanym na greckiej wyspie Salamina czteroetapowym wyścigu kolarskim Salamina Epic 2, zakończonym w weekend. Ustąpił tylko przed Rosjaninem Timofiejem Iwanowem. Co ciekawe, w pierwszej połowie lutego Wawak był także na drugiej pozycji w zawodach Salamina Epic 1. Tam również tegorocznego mistrza Polski cross-country pokonał Iwanow. To kolejne dobre lokaty zawodnika z Beskidów w tym roku. Końcem stycznia wygrał czterodniowe zawody hiszpańskie 4 Stage MTB Race Lanzarote. Według portalu rowery.org, dzięki ostatnim startom w zestawieniu kolarzy rywalizujących w wyścigach cross-country 26-latek jest obecnie 19., a zdobyte przez niego punkty przesunęły także Polskę na 15. lokatę w olimpijskim rankingu. 

Bartłomiej Wawak pochodzi z Bielska-Białej, a obecnie mieszka w Żywcu. Od niedawna reprezentuje barwy Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team. O nim i wielu jego sportowych sukcesach pisaliśmy szerzej TUTAJ.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę