Nowym Solarisem taniej. Testy i specjalna oferta - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cieszyński Urząd Miejski informuje o kontrolnych przejazdach autobusu miejskiego i specjalnej taryfie cenowej.  

Od dziś do 28 kwietnia potrwają testy autobusu hybrydowego Solaris Urbino 12 Hybrid. Pojazd, w którym znajdzie się miejsce dla 88 pasażerów, kursuje na różnych liniach. W związku z tym przewiduje się ulgi w przewozach cieszyńskiej komunikacji miejskiej.

W tych dniach pasażerowie posiadający kartę miejską obowiązującą w komunikacji miejskiej w Cieszynie, uprawnieni są do bezpłatnych przejazdów autobusem hybrydowym Solaris Urbino 12 Hybrid. Wystarczy, że w razie kontroli okażą swoją kartę miejską. 
Pasażerowie, którzy nie posiadają karty miejskiej, a podróżować będą na testowych kursach Solaris Urbino 12 Hybrid, muszą kupić bilet papierowy u kierowcy, ponieważ w testowym autobusie nie będzie zainstalowanych nowych kasowników. W przypadku tych kursów ceny za bilety będą obniżone.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę