"Obejście WG" - termin podpisania umowy. Zdążą? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Czy podane terminy zostaną dochowane? Jeśli nawet, to teoretycznie.

Tunel TD1

 Pisaliśmy niedawno o tym, że z wielu stron podkreślana jest wola zawarcia umowy na budowę "obejścia Węgierskiej Górki", ale i o tym, że czas na dochowanie terminów ucieka.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaktualizowała niedawno raport Programu Budowy Dróg Krajowych. Wynika z niego, że planowaną datą podpisania umowy jest dzień 30 listopada br. Jeśli w końcu do niej dojdzie, pozostanie miesiąc na ewentualne rozpoczęcie prac w 2019 roku, co było zakładane przez ministrów, obwieszczających w Żywcu harmonogram dalszych działań. Będzie to zresztą grudzień - miesiąc jesienno zimowy - a więc szanse na dochowanie tego terminu staja się teoretyczne. Zaktualizowany program głosi też o zakończeniu prac 31 października 2023 roku. To rok opóźnienia względem rządowych obietnic ze stycznia ubiegłego roku.

Udostępnij

4
0
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę