Pałac jednak do wynajęcia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To była najważniejsza decyzja, jaką podjęli radni powiatowi w czasie ostatniej sesji.

palac

 Podczas obrad Rady Powiatu w Żywcu, które miały miejsce w miniony poniedziałek podjęto uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie w drodze przetargu ustnego nieograniczonego na okres 20 lat nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Żywieckiego poł. w Żywcu oznaczonej nr 1496/7 o pow. 0,6721 ha zabudowanej budynkiem Nowego Zamku o pow. 4.600,50 m².

Jak argumentował starosta żywiecki Andrzej Kalata, Miasto Żywiec nie jest zainteresowane zajęciem pałacu, którego bezużyteczne utrzymanie kosztuje.

Co więc będzie w tym obiekcie? Jak stoi powyżej, użytkownika ma wyłonić przetarg. Nieoficjalne mówi się ostatnio o placówce edukacyjnej. Takie pogłoski wywołują jednocześnie zdziwienie, gdyż szkoła już tam była. Przypomnijmy, że w poprzednich latach mówiło się też o hotelu, a nawet kasynie, ale ostatnio te opcje nie mają wysokich notowań na rynku domysłów. 

Udostępnij

3
+1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę