Wielkie gabaryty - czy Miasto pomoże? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kilka lat już nie było na terenie Żywca zorganizowanego odbioru odpadów wielkogabarytowych. Czy są szanse na to, że ta praktyka powróci?

Wielkie gabaryty

"Kiedy będzie organizowany odbiór wielkich gabarytów w Żywcu. Nie było już 2 lata a w ościennych gminach z tego co wiadomo taki zbiór jest prowadzony raz lub czasem dwa razy w roku." - pyta za naszym pośrednictwem Czytelniczka. Docierają do nas wątpliwości co to tego, czy osoby pracujące zdążą w odpowiednich godzinach dotrzeć do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów oraz czy poradzą sobie z tym osoby starsze, często nie powiadające własnej możliwości transportu. 

Zapytaliśmy więc w Urzędzie Miejskim w Żywcu o to, czy są szanse na taki zorganizowany odbiór.  

- Nie jest planowane takie działanie. Zachęcamy do korzystania z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów, który jest czynny codziennie od poniedziałku do piątku (poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godzinach 8:00 – 14:00, zaś w środę dla komfortu osób pracujących w godzinach dopołudniowych, w godzinach 10:00 – 17:00) - przekazał nam rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Żywcu Mariusz Hujdus.

Udostępnij

0
-18
18
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę