"Pilsko" jednak sprzedane - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nieczynny wyciąg "Rozbójnik", to od dawna duży problem  narciarskiego Korbielowa. Pojawiły się jednak optymistyczne głosy. 

Pilsko sprzedaz buczynka

 Dobrymi wieści przeczytać można na stronie FB Korbielove:

"W zasadzie mamy potwierdzona informacje, iż wyciąg talerzykowy „Rozbójnik”, lub jak inni go nazywają „Bartek”, na Kopcu, w końcu ruszy w nadchodzącym sezonie, wyciąg będzie objęty wspólnym karnetem. Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych tras na Pilsku, a na pewno, zawsze panują na niej najlepsze warunki śniegowe. Dodatkowo, ptaszki ćwierkają  iż w schronisku na Hali Miziowej będzie można nabyć karnety na wyciagi- bardzo tego brakowało, jeżeli ktoś miał karnet do południa, a jednak zdecydował zostać na cały dzień. Mamy nadzieje, ze te pozytywne informacje, obok uruchomienia krzesła na Buczynke, to nowa era dla Pilska, Korbielowa, oraz całej okolicy." - czytamy na stronie Korbielove.

Według nieoficjalnych jeszcze informacji stać się tak ma dlatego, że szerokie  inwestycje w  Korbielowie poczyniła firma Zwardoń Ski. Oficjalne wieści przekażemy jak najszybciej. 

  

Udostępnij

5
+3
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę