"Kotwica" jest nadal. Teraz w barwach narodowych - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niedawno na tzw. Pomniku Wolności w Żywcu pojawił się namalowany na czarno znak Polski Walczącej. Incydent ten przywołał po raz kolejny temat samego pomnika i jego poprawności politycznej. Według oświadczenia "Ratusza", miala pojawić się tablica, która uczci wszystkich poległych w czasie II wojny światowej, a "Kotwica" usunięta, o czym pisaliśmy TUTAJ. Jak jest teraz?

Główna

 Rzeczywiście od kilku dni na pomniku widnieje nowa tablica, nie zasłaniając jednak poprzednich. Dzieło nieuprawnionej ręki - "Kotwica" - również jest nadal. Mało tego. Przybyła kolejna, o obie zmieniły swoje barwy na narodowe, biało - czerwone. Warto nadmienić, że dziś w bezpośrednim sąsiedztwie odbywały się uroczystości związane z obchodami 71. rocznicy mordu żołnierzy NSZ.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę