Adrenalinium i konkurs fotograficzny - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Adrenalinium X Festiwal Górski Żywiec 2017, to nie tylko pokazy filmów, spotkania z nieprzeciętnymi ludźmi, konkurs filmowy, warsztaty czy koncerty. Jak co rok, organizatorzy zapraszają również do udziału w konkursie fotograficznym. Tematem przewodnim tegorocznych foto zmagań są „Kadry z podróży”.

adrenalinium

 Do konkursu można zgłaszać zdjęcia zarówno z górskich wędrówek, jak i ekstremalnych wypraw, z wody, powietrza, lodu, pustyni, dżungli, czy sawanny. Najciekawsze prace nagrodzone zostaną cennymi nagrodami. Każdy uczestnik otrzyma również jednoosobowy karnet na wszystkie seanse oraz spotkania w ramach X FG Adrenalinium. W skład jury konkursu wchodzą: Agnieszka Kawa – fotografka; Dawid Wojtyła –fotograf, filmowiec; Maciej Maciejowski – fotograf.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie prac w wersji papierowej wraz z formularzem zgłoszeniowym do Kina Janosik ul. Sobieskiego 1, Żywiec oraz przesłanie wersji elektronicznej na adres fotoprojektor2017@gmail.com, w terminie do 30 września 2017.
Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w ostatni dzień FG Adrenalinium 22 października 2017 w Kinie Janosik w Żywcu.
Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz znaleźć można na stronie http://adrenalinium.pl/wp-content/uploads/2015/10/regulamin-foto.pdf
Informacja prasowa

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę