Wisienki na torcie Adrenalinium - Bielecki, Dikanda - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

X. Festiwal Górski Adrenalinium cieszył się ogólnie dużym zainteresowaniem, co szczególnie było widoczne w jego kulminacyjnym momencie, w niedzielne popołudnie i wieczór. Trafnie dobrano punkty programu na ten czas.

Bielecki Tytułowy

 Spotkanie z Adamem Bieleckim odbyło się w 22.10 o godz. 16.00. Wcześniej już zapowiadało się, że to jeden z najważniejszych punktów festiwalu. Rzeczywiście kino zapełnione było w tym czasie słuchaczami nie tylko na miejscach siedzących. Wspinacz opowiadał o swoich wyprawach wysokogórskich oraz czym dla niego jest zimowy himalaizm. Po spotkaniu, w kinowym holu można było nabyć książkę Adama Bieleckiego, autograf  i oczywiście wykonać wspólne zdjęcia. Kolejka była bardzo długa. Na naszym portalu niebawem można wypatrywać wywiadu z himalaistą.
No i na koniec warto przywołać koncert Dikandy, już jako zupełnie ostatni punkt programu. Znów kino pełne widzów, często co najmniej podrygujących w takt porywającej muzyki. Ciekawe orientalne i lokalne rytmy i melodie, dobór muzyczny, instrumentarium, gra świateł i długie bisy były godnym finałem jubileuszowego festiwalu.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę