Angielski za darmo w Lipowej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Osoby dorosłe i starsza młodzież z gminy Lipowa mogą skorzystać z bezpłatnych lekcji języka angielskiego, które 17 listopada odbędą się w bibliotece w Lipowej. Ruszyły zapisy.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest podstawowa znajomość języka angielskiego. Lekcje rozpoczną się o godzinie 17.00.  Ci, którzy chcą wziąć w nich udział muszą pamiętać o wcześniejszych zapisach pod nr tel. 539 826 720 lub mailowo na adres englishwithablonde@gmail.com. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto zgłaszać się jak najszybciej. Zajęcia poprowadzi doświadczony lektor języka angielskiego posiadający certyfikat CELTA.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę