Centrum handlowe z nową ofertą - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W dziesiątą rocznicę funkcjonowania CH Gemini Park w Bielsku-Białej poszerza ofertę. Końcem lata znajdzie w nim miejsce kolejny najemca.

Gemini Park

Niedawno „Gemini” wzbogaciło się o salon duńskiej marki ONLY, sklep z winami Fine Wine i kawiarnię Costa Caffe. Jak informuje Portal Spożywczy, za kilka tygodni w tym centrum handlowym funkcjonować też będzie sklep brytyjskiej sieci Dealz.

 O czym mowa?

Dealz, to brytyjska sieć dyskontowa, oferująca szeroki zakres towarów, bo od artykułów przemysłowych, przez zabawki, nawet po DIY. Mają to być oczywiście produkty znanych marek, ale w niskich cenach.

Bielsk-Biała nie jest tutaj wyjątkiem. Dealz weszło we współpracę z Gemini Holding. Dealz otworzy też punkt między innymi w CH Gemini Park Tychy. Jego otwarcie planowane jest na przełom sierpnia i września.

 

Udostępnij

4
+2
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę