Marsz w Rajczy - by uczcić odzyskanie wolności - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zapalenie zniczy na grobach, msza święta za Ojczyznę, Marsz Niepodległości i turniej piłki siatkowej - to program obchodów 11 listopada w Rajczy.

flag-1488032 960 720

Uroczystości rozpoczną się o godzinie 8.15 na miejscowym cmentarzu legionistów. Po zapaleniu zniczy i złożeniu kwiatowych wiązanek na grobach uczestnicy przejdą do parafialnego kościoła. Tam wspominać będą legionistów spoczywających na cmentarzu w Rajczy. O godz. 9.00 odprawiona zostanie msza święta w intencji Ojczyzny. Kolejnym punktem obchodów będzie niepodległościowy marsz od kościoła do Centrum Kultury, w którym odbędzie się muzyczne widowisko z patriotycznymi pieśniami. Równocześnie z koncertem, w Szkole Podstawowej w Rajczy rozgrywany będzie turniej siatkarski.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę