W Węgierskiej Górce zabrzmią kolędy! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kto najładniej zaśpiewa kolędę? Przekonamy się już 4 stycznia. Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka po raz czwarty zaprasza na przegląd polskich kolęd i pastorałek. Ruszyły zapisy.

christmas-carolers-2382049 1280

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich - dzieci, młodzieży i dorosłych. Formularz zgłoszeniowy dostarczyć trzeba do 21 grudnia. Dostępny jest on na stronie internetowej Ośrodka Promocji Gminy Węgierska Górka. Można wysłać go pocztą, drogą elektroniczną na adres mailowy wegierska-gorka@opg.pl lub złożyć w siedzibie ośrodka.

Uczestnicy przygotować muszą dwa utwory. Wśród nich mogą być kolędy, polskie pastorałki lub świąteczne piosenki. Podczas koncertu wykonają jeden utwór, który w formularzu zaznaczą jako pierwszy. Po tym występie jurorzy będą mogli poprosić o zaśpiewanie drugiego utworu. Co ważne, kolędy muszą być wykonane z towarzyszeniem instrumentalnego akompaniamentu lub a capella. Zabronione jest użycie podkładu nagranego na płytę CD.  

Świąteczny przegląd odbędzie się 4 stycznia w hali widowisko - sportowej w Węgierskiej Górce. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a laureaci dodatkowo nagrody rzeczowe.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę