Film reżysera z Jeleśni w Sejmie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

- Liczę na obecność posłów z różnych partii – mówi Szymon J. Wróbel z Jeleśni, reżyser filmu „Ojciec, czyli o Pieronku”. Już 24 stycznia w Sejmie odbędzie się projekcja tego dokumentu. 

Po pokazie filmu zaplanowana jest dyskusja, w której uczestniczyć będą biskup Pieronek oraz reżyser. - Cieszę się, że w takim miejscu jak Sejm przypomnimy historię rodziny Pieronków z Żywiecczyzny. Kultura powinna być przestrzenią do dyskusji ponad politycznymi podziałami - podkreśla Szymon J. Wróbel.

Reżyser nie próżnuje. Wciąż promuje film o Pieronku, a we wrześniu ub. r. premierę miał jego inny dokument „Z domu” o wysiedleniach z Żywiecczyzny.

 

O dokonaniach Szymona J. Wróbla pisaliśmy już TUTAJ.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę