Zmarł Władysław Koźbiał - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ze smutkiem informujemy o tym fakcie.

Zaloba swieczka

Dziś, 7 lutego 2018 r., zmarł Władysław Koźbiał - rodowity żywczanin, który w 2017 roku obchodził 50-lecie pracy artystycznej jako choreograf tańca ludowego. Był krzewicielem kultury i tradycji naszego regionu oraz terenów ościennych. Miał w swoim dorobku wiele sukcesów, osiągnięć, nagród, dyplomów i odznaczeń za swoją działalność kulturalną. Jako kierownik artystyczny prowadził wiele zespołów folklorystycznych, m. in. Pilsko-Cepelia oraz Ziemia Żywiecka. Tworzył wiele programów folklorystycznych na terenie całej Polski, oraz za granicami kraju - między innymi w Anglii, Ukrainie, Czechach, Australii, na Litwie, w Kanadzie.

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w Kościele Parafialnym w Bielsku-Białej Kamienicy, dnia 9 lutego o godz. 12:00. Po mszy św. nastąpi odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku

 

 

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę