Szczęśliwa Milówka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szczęście ma wiele definicji, różną optyką można je określać. Rozumiane i określane jest też często jako „szczęśliwy traf”. W pewnej konsekwencji to i szczęście w grach liczbowych. Któż przecież nie marzył o wygranej w przysłowiowego „totka”, jedno z pierwszych skojarzeń, związanych ze szczęściem. Gdzie najczęściej się wygrywa?

Milówka

Jak doniosła Gazeta Wyborcza za rzecznikiem Totalizatora Sportowego, najwięcej wygranych pada podobno w Gdyni. Miasto jest w czołówce pod względem wysokości nagród, a ogółem w ciągu roku 2016 padło tam podobno 21 wygranych. Sporo. My późną wiosną emocjonowaliśmy się „szóstką” w Milówce, o czym pisał nasz portal TUTAJ. Kilkanaście dni później padła tam kolejna wygrana. W tej samej kolekturze zresztą. Oczywiście – porównując do 21 w Gdyni (liczby karcianego oczka zresztą) milowieckie 2 to niewiele. Jeśli jednak spojrzeć na ten wynik niejako per capita, przez stosunek do liczby mieszkańców – w więc i ilości kuponów zapewne, których Gdynia liczy sobie 55 razy więcej, to wielodziesięciokrotnie większa szansa na wygraną jest w Milówce. A mamy dopiero 8 miesięcy roku, podczas gdy w Gdyni liczba 21 wzięta była z całego roku.

Udostępnij

4
+3
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę