Będzie coś nowego przy sanktuarium - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Parafia w Rychwałdzie planuje wykonanie w pobliżu swojego kościoła wykonanie kolejnej atrakcji.

Rychald 2

Złożyła zapytanie ofertowe na wykonanie prac budowlanych w związku ze zbudowaniem  „Ścieżki Siedmiu Radości z infrastrukturą towarzyszącą”, na której ustawione będą głównie nowo wybudowane kapliczki. Co będzie się składać na taki specyficzny trakt i gdzie powstanie?

- Ścieżka będzie prowadzić do groty, znajdującej się poniżej kościoła. Chcemy żeby na jej drodze powstało siedem kapliczek, jak siedem radości Matki Bożej. Na ścieżce planujemy usytuować nie tylko kapliczki, ale przy nich również ławeczki i tabliczki z opisami. Mamy nadzieję, że będzie to kolejny element, przyciągający wiernych z okolicy i turystów do naszego sanktuarium – powiedział proboszcz Parafii w Rychwałdzie o. Bogdan Kocańda.

Dróżka ma mieć kilkaset metrów długości. Kapliczki kwalifikowane będą do obiektów małej architektury. Ich wymiary nie będą przekraczały 1,25 metra. Kiedy będzie gotowa? Na razie parafia czeka na wyłonienie wykonawcy, nie podaje żadnych terminów. Kilka dni temu minął termin składania ofert przetargowych na wykonanie kapliczek, a w opisie przedmiotu zamówienia figuruje termin ukończenia zadania wraz z obiorem – 30 września 2018.

Udostępnij

3
+2
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę