Adrenalinium? Można wygrać pieniądze! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Miłośnicy górskich klimatów zapewne szykują się już na październik. Wtedy to, dokładnie we czwartek 19.10., rozpocznie się w Kinie Janosik X Festiwal Górski Adrenalinium. Pozostało jeszcze kilka miesięcy, jednak warto nadmienić i pamiętać o tej imprezie, gdyż w związku z jubileuszem organizatorzy zdecydowali się nieco rozszerzyć konkurs filmowy.

Adrenalinium 3 copy

 Do sierpnia można zgłaszać filmy nie tylko krótkometrażowe, ale i dłuższe formaty. O ewentualnym zakwalifikowaniu ich do festiwalu zdecyduje specjalnie dobrane jury. Głównym trofeum w konkursie będzie nagroda pieniężna wysokości 1500 zł. Pozostałe nagrody, to dwa bony o wartości 1000 i 600 zł.

Jak co roku, przewidywany jest także konkurs fotograficzny. Postępy w przygotowaniach do festiwalu można śledzić na stronie internetowej www.adrenalinium.pl oraz „facebookowym fanpage'u”. Organizatorzy niezmiennie liczą na kreatywne głosy i pomysły śledzących.

Spodziewanych jest wiele świetnych filmów oraz znakomitych gości festiwalowych. Już dziś wiadomo o Krzysztofie Starnawskim, rekordziście w nurkowaniu jaskiniowym.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę