Środa z elementami grozy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nie często w klubie filmowym mamy okazję oglądać thrillery, w dodatku z elementami horroru czy romansu. Na ciekawy miks gatunkowy, z fabułą z serii "kto zabija" - "Pod ciemnymi gwiazdami" - żywieckie kino zaprasza w ostatnią wrześniową środę.

Pod ciemnymi gwaizdami

 Spokój malowniczej wyspy Jersey zakłóca seria brutalnych morderstw na młodych dziewczynach. Tymczasem całą uwagę rudowłosej Moll Huntford zaprząta charyzmatyczny nieznajomy - Pascal Renouf, który pojawia się w jej życiu tuż po zaginięciu kolejnej nastolatki. 
Fabuła Pod ciemnymi gwiazdami zanurzona jest w niepokojącym, dusznym klimacie, budowanym za pomocą hipnotyzującej, przeszywającej muzyki Jima Williamsa i nasyconych kolorami, światłem, wręcz powietrzem wyspy Jersey zdjęć autorstwa Benjamina Kracuna. Zieleń, błękity i granaty, powiew morskiej bryzy wydają się niemal namacalne, a natura to w pewnym sensie trzeci bohater filmu: niemy świadek, który jako jedyny zna prawdę. Ta ostatnia wciąż wymyka się widzom, a ich sympatie i detektywistyczne umiejętności wielokrotnie zostają wystawione na próbę, z której niełatwo wyjść zwycięsko, nawet jeżeli doskonale zna się wszystkie gatunkowe chwyty. 
"Pod ciemnymi gwiazdami"  - film z 2017 roku w reżyserii Michaela Pearce - w autorski sposób flirtuje bowiem z gatunkiem - thriller psychologiczny momentami nabiera barw horroru, kiedy indziej romansu i dzikiej opowieści o pierwszej miłości i niebezpiecznym pożądaniu. Pod powierzchnią czają się niebezpieczne bestie. Czyhają gdzieś w cieniu, wśród liści, szumu morza, klifów, na samym dnie duszy. 

Środa 26 września godz. 20.00 - 22.00, Kino Janosik Żywiec ul. Sobieskiego 1.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę