"Na Żywca" - quiz. Zasady i regulamin - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niedawno informowaliśmy o quizie wiedzy lokalnej, jaki 11 listopada i z okazji tego święta organizuje Żywiecka Fundacja Rozwoju. Teraz podajemy dokładne jego zasady.

Zywiec koscilna Rudzy

Konkurs „Na Żywca! Quiz wiedzy” ma charakter drużynowy. Drużyny liczyć muszą minimum 2 osoby, a maksymalnie 4 osoby, w tym co najmniej 1 osoba musi być pełnoletnia. Drużyna wybiera spośród swojego składu swoją liderkę/lidera. W konkursie mogą uczestniczyć wszystkie osoby, które dokonają zgłoszenia do konkursu w trybie objętym poniższym regulaminem. • Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zarejestrowanie się, wypełnienie zgłoszenia i otrzymanie numer startowego dla drużyny.

Przebieg konkursu:

Konkurs odbędzie się w najbliższą niedzielę, 11 listopada, w Klubie Miejskiego Centrum Kultury – Papiernik przy ul. Słonki 31 w Żywcu. Rozpocznie się o godz. 14.00. Uczestnicy powinni przybyć najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem zmagań konkursowych i w recepcji usytuowanej w holu potwierdzić swoją chęć udziału w konkursie. Podczas wypełniania arkusza konkursowego uczestnikom nie wolno korzystać z żadnych pomocy naukowych, porozumiewać się między drużynami, opuszczać sali przed zebraniem prac, korzystać z wszelkich urządzeń elektronicznych (telefonów komórkowych, notesów, laptopów itp.), słowników.

Ocenie podlegać będzie poprawność merytoryczna odpowiedzi, które muszą być zaznaczone po przez postawienie krzyżyka przy właściwej odpowiedzi.  Zwycięży ta drużyna, która w kolejnych etapach rywalizacji udzieli najwięcej poprawnych odpowiedzi. Prace konkursowe zostaną sprawdzone tego samego dnia. Ogłoszenie wyników odbędzie się 11 listopada około godz. 18.00 w miejscu przeprowadzenia konkursu. Dla zwycięzców przewidziano nagrodę rzeczową, która zostaną wręczone również w niedzielę. 

Szczegółowy regulamin można znaleźć w pliku pod tekstem, natomiast formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ

11_listopada_regulamin_Na_Zywca.pdf379.79 KB

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę