[FILM] Jak to 100 lat temu było? Zaolzie, Bielsko, Żywiec - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zakończył się rok jubileuszowy odzyskania przez Polskę niepodległości, jednak i w 2019 roku przypada 100 lat ważnych wydarzeń, związanych z naszą historią i suwerennością. Dokumentuje to pewien film, który udostępniamy poniżej i polecamy.

ZAolzie nast

Obraz pokazuje Zaolzie 100 lat temu, w czasach starań o jego przynależność do Polski. Warto zobaczyć ciekawe ujęcia. Zobaczyć można nie tylko tereny wokół Cieszyna, ale również migawki z Bielska-Białej, czy też Żywiec i jego mieszkańców, wiecujących na rzecz polskości Śląska Cieszyńskiego. Znajdziemy tam ujęcia codzienności, świąt patriotycznych, architektury czy pamiętnych wydarzeń, wraz z krótkimi komentarzami. Udostępniamy ten film z profilu FB Paweł Malutki.

Udostępnij

12
+10
2
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę