Tu naładujesz samochód elektryczny - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Wiśle mają powstać dwa punkty ładowania pojazdów z napędem elektrycznym.

Ladowanie elektrycznego

Początkiem czerwca br. władze miasta Wisły zawarły umowę z firmą Transporters S.A. z siedzibą w Rybniku, która na dzierżawionym od gminy terenie ma zainstalować i w przyszłości utrzymywać dwie stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Zdaniem władz miasta to właściwy kierunek rozwoju dla miasta o turystycznego z aspiracjami. 

- Z uwagi na charakter naszej miejscowości ochrona środowiska i rozwój turystyki to ważne aspekty funkcjonowania miasta. Kierowcy samochodów elektrycznych będą mieli możliwość ładowania swoich pojazdów w wyznaczonych miejscach na parkingach miejskich. Ponadto wraz z rozwojem elektromobilności, rośnie popularność usług z obszaru carsharingu, czyli wynajmu aut na minuty lub godziny. W Polsce w ten sposób można już wypożyczyć kilka tysięcy samochodów. Może to jest przyszłość dla rozwoju i w naszym mieście? - powiedział burmistrz tego miasta Tomasz Bujok.

"Ładowarki” staną w okolicach dworca kolejowego i przy miejskim targowisku.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę