Rekord Kina Janosik - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywieckie kino od dawna cieszy się wielką popularnością, a ostatnia frekwencja w nim budzi szczególne zainteresowanie i uznanie.

Janosik Filry

Co ciekawe, nie chodzi w tym przypadku o hity kinowe minionych miesięcy, jak na przykład film „Kler”, tylko o okres ferii.

- W ciągu tych dwóch tygodni szkolnej przerwy na naszych seansach i imprezach pojawiło się 14 tys. widzów. Pokazywaliśmy „Jak wytresować smoka 3”, czy dla starszych „Planeta singli 3”, były też rozmaite imprezy towarzyszące projekcjom. Biorąc pod uwagę, że w Żywcu mieszka około 32 tys. osób, to dla nas wynik więcej niż bardzo zadowalający. Zdecydowanie najlepszy od około 10 lat, czy od kiedy prowadzę kino – powiedziała kierownik Kina Janosik Magdalena Kidoń-Staszek.

Szefowa kina podkreśla, że na feryjną frekwencję nie składały się w dużym stopniu zorganizowane wycieczki, z reguły byli to widzowie indywidualni.

Gratulujemy ze swojej strony i prosimy, oby tak dalej.

 

Udostępnij

27
+27
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę