Hiszpański wieczór w "Janosiku" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mamy środę, a więc i kolejne spotkanie Dyskusynego Klubu Filmowego w żywieckim kinie. Jaki będzie dzisiejszy temat przewodni?

janosik

Do obejrzenia będzie hiszpański film pt. "Słodkich snów", w reżyserii Jaume Balaguero. Rekomendacja "Janosika" jest następująca: "Uwaga! To będzie bardzo emocjonujący film, sentymentalny, psychoterapeutyczny i klasycznie zrealizowany - "Słodkich snów" jest ekranizacją bestselerowej powieści.Miał sielankowe dzieciństwo, a matka była dla niego ważnym wyznacznikiem w życiu - mowa o boahterze filmu "Słodkich snów". Życie Massimo przypomina każde inne życie: złożone z drobnych elementów, rozsypanki, która układa się w obraz tylko dzięki refleksyjności, spojrzeniu w siebie. Wydarzeniem, które zmieniło życie głównego bohatera to śmierć jego ukochanej matki, jej nieoczekiwane odejście, gdy miał zaledwie 6 lat. Musi to przepracować, wrócić do tych wydarzeń, ale już w dorosłym życiu."

Środa 5 lipca, godz. 20.00, Żywiec ul. Sobieskiego 1.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę