Dni Maryjne na Jasnej Górce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zaśpiewają dla Maryi. Już w najbliższą sobotę, 8 lipca przy sanktuarium na Jasnej Górce w Ślemieniu odbędą się siódme już Dni Maryjne połączone z festiwalem pieśni religijnych.

bd630509-51ab-4345-998a-351276e82c99

 „Tobie śpiewamy i wysławiamy Cię Maryjo!” - takie hasło przyświecać będzie tegorocznej edycji Dni Maryjnych na Jasnej Górce. Początek wydarzenia o godzinie 16.00. W programie przesłuchania konkursowe, występ rapera Michała PAX - a Bukowskiego, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Wieczorem, o godzinie 20.00 uczestnicy festiwalu będą mogli wziąć udział we mszy świętej z apelem jasnogórskim, a później posłuchać koncertu Roberta Wiewióry z kapelą góralską.

Przypomnijmy, że ci, którzy wezmą udział w przesłuchaniach konkursowych zgłaszali się wcześniej do organizatorów wydarzenia. Podczas festiwalu zaprezentują oni dwie pieśni religijne, w tym jedną maryjną. Kto swoim występem zachwyci jurorów? 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę