Janosik otwiera się po przerwie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kina to instytucje, których w pierwszej kolejności dotknęły obostrzenia związane z zagrożeniem epidemicznym i też stosunkowo późno są "odmrażane". Ich działalność przywracana będzie niebawem. Kiedy działalność wznowi Kino Janosik.

Kino janosik janosk zboj

Wszystkich miłośników kina i stęsknionych widzów nasze kino informuje, że w piątek 19 czerwca rusza z pierwszymi seansami.

"Wprawdzie w szczególnych, podyktowanych wymogami bezpieczeństwa warunkach, ale już niebawem znów będzie można zasiąść w sali kinowej i obejrzeć film na dużym ekranie swojego ulubionego kina studyjnego. Na weekend otwarcia – 19 - 21 czerwca - przygotowaliśmy coś szczególnego: akcja OTWIERAMY SIĘ NA WAS, w ramach której pokażemy filmy wybrane przez widzów, to ukłon w stronę wszystkich, którzy w tym trudnym dla kin i kinomanów czasie okazywali wsparcie i solidarność z kinami Silesii Film. Dzięki głosom widzów w Kinie Janosik w weekend otwarcia (19-21 czerwca) będzie można obejrzeć „Salę samobójców. Hejter” Jana Komasy i „Prawdę” Hirokazu Koreedy. Dodatkowo w repertuarze weekendu otwarcia znajdzie się również filmowa propozycja dla najmłodszych widzów: animacja „Naprzód” . Miło nam także poinformować, że bilety na wszystkie seanse w weekend otwarcia będą w specjalnej cenie 13 zł ." - informuje ekipa "Janosika".

Wiadomości  docierające z żywieckiego kina mówią tez o tym, że już od poniedziałku 15 czerwca w godzinach 8:00 - 20.00 będzie czynna kasa kina , która zostanie otwarta m.in. w celu umożliwienia zwrotu zakupionych przed zamknięciem kin biletów. Jednocześnie, zgodnie z zaleceniami, "Janosik"| zachęca widzów, aby korzystali z formy zakupu biletów online, za pośrednictwem strony Filmowa.net. Sprzedaż online ruszy w poniedziałek, 15 czerwca. 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę