Z klubem nad książką o ks. Kaczkowskim - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Organizatorzy cyklu spotkań: Żywiecki Klub z Kawą nad Książką, znaleźli ciekawy temat na motyw przewodni lipcowej pogadanki.

W środku lata mowa będzie o książce pt. „Życie na pełnej petardzie”. Autorów należy tutaj wymienić dwóch. Książka przedstawia rozmowę Piotra Żyłki z księdzem Janem Kaczkowskim. Zmarły niestety niedawno duchowny był postacią powszechnie cenioną za swoją naturalność i szczerość. Podobno sam o sobie powiedział, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem znanym głównie z tego, że ma raka. Wcześniej jednak założył hospicjum w Pucku.
W inspirującej rozmowie z Piotrem Żyłką ks. Jan zdradza źródła swojej niesamowitej energii i nieskończonych pokładów optymizmu. O swoim życiu i polskim Kościele mówi z odwagą i dystansem osoby, która pokonała własny strach.
Gdzie i kiedy spotkanie z książką? Herbaciarnia Czekodeko, Żywiec Rynek 13, 23 lipca godz. 16.00

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę