Świat na wspak czyli warsztaty w Soli - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Potrafią zorganizować dzieciom i młodzieży wakacyjny czas. W Soli, niewielkiej miejscowości koło Rajczy rozpoczęły się dziś teatralne warsztaty „Świat na wspak”.

joy-869958 960 720

Zajęcia organizuje stowarzyszenie OFF/ON z Tychów w ramach programu „Lato w teatrze”. Akcja skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat. Przez dwa tygodnie będą oni uczestniczyć w zajęciach teatralnych, tanecznych, muzycznych, scenograficznych, plastycznych i dziennikarsko - promocyjnych. Na koniec warsztatów, 5 sierpnia zaprezentowany zostanie przygotowany przez nich spektakl.

Miejscem zajęć będzie szkoła podstawowa. Co ważne, udział w warsztatach jest bezpłatny. Chętni zapisywali się już wcześniej. Warto wspomnieć o tym, że tegoroczne wakacyjne zajęcia to nie pierwsza inicjatywa, którą w gminie Rajcza podejmuje stowarzyszenie OFF/ON. - To już nasz czwarty projekt na terenie tej gminy. "Lato w teatrze" odbywało się już w 2015 i 2016 r. w Rycerce Górnej. Poza tym, w Rycerce od kwietnia realizujemy projekt "Poczuj rytm i tańcz", czyli cykl warsztatów i zajęć dotyczących tańca - podkreślają działacze.

Zajęcia teatralne w Soli są przykładem na to, że nawet w niewielkiej miejscowości dzieci i młodzież mogą ciekawie spędzić wakacyjny czas. Szkoda, że w dużo większym Żywcu takich inicjatyw brak.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę