Muzycznie w Chatce Skalanka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chatka Skalanka proponuje wydarzenie kulturalne pod nazwą „Muzyczny weekend”.

chatka skalanka

W myśl znanego hasła: „w górach jest wszystko, co kocham”, będzie można wysłuchać występów gitarowych i wokalnych. Kto się zaprezentuje?

Marek Andrzejewski* - muzyk, autor, kompozytor, wykonawca piosenek. Współzałożyciel Lubelskiej Federacji Bardów. Ma w dorobku trzy autorskie płyty: „Trolejbusowy batyskaf” (1997), „Dziesięć pięter" (2003) i najnowsza: „Elektryczny sweter” (2012).

Piotr "Płazior" Płaza* - bard jakich mało. Tak o nim piszą: "Kipi poezją i tę poezję śpiewa, jednakże żadne słowa nie oddadzą nastroju jaki Płazior wytwarza w zasięgu swoich dźwięków podczas koncertu".

Basia Beuth* - tworzy i wykonuje wspólnie z zespołem utwory z pogranicza ballady i piosenki poetyckiej z żywym, radosnym akompaniamentem, z elementami bossanowy, folku, jazzu, funky, a czasem bluesa. Autorka płyty "Świat dobrze wyjaśniony" (2013r.)

Yurodivi* - tworzą muzykę zainspirowaną folkiem. Z przyjemnością eksperymentują poszukując nowych brzmień. ‘Jurodiwy’ oznacza szaloną osobę, obdarzoną darem prorokowania... Zespół Yurodivi gra folk i… jest równie szalony. W swojej muzyce wykorzystuje m.in. deszczowe kije, djembe, cytr i tank-drum.

Piotr Zajdek* - wybitny gitarzysta grający techniką fingerstyle. Akustyczne zacięcie, odmienne charakterem od elektrycznych eksperymentów to dla niego równoległa, alternatywna przestrzeń do wyrażania siebie. Start w piątek 1 września o godz. 17.00.

Adres: Chatka Skalanka Zwardoń 251. Organizatorzy apelują o wzięcie ze sobą namiotu i wody pitnej.

Udostępnij

11
+11
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę