Konior, Biegun i Lange złoci na mistrzostwach świata! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W dniach od 30 listopada do 3 grudnia 2017 w Siedlcach odbywały się Mistrzostwa Świata w Trójboju Siłowym, Wyciskaniu Leżąc oraz w Martwym Ciągu RAW i EQ federacji WPA. Zakończyły się wielkim sukcesem dla reprezentantów Stowarzyszenia Integracyjnego Europeskidy z Łodygowic.

Ciezarowcy 3

Zawodnik z Żywca Marcin Biegun, reprezentujący Eurobeskidy, zdobył złoty medal, wyciskając 107,5 kg w kategorii do 56 kg wśród zawodników niepełnosprawnych i pełnosprawnych. Spośród innych zawodników Eurobeskidów Magdalena Konior w kategorii wagowej do 67,5 kg osób niepełnosprawnych wycisnęła 92,5 kg zdobywając złoty medal. Najsilniejszy i najcięższy zawodnik ze stowarzyszenia, poruszający się na wózku Dawid Lange, wyciskając 200 kg w kategorii wagowej do 140 kg został najlepszym zawodnikiem niepełnosprawnym mistrzostw świata. Udany występ w mistrzostwach świata WPA zaliczył Sławomir Jędrzejko, który wynikiem 107,5 kg w kat wag do 90 kg uplasował się na trzecim miejscu w kategorii Open osób niepełnosprawnych.

Fotografie: Stowarzszenie Integracyjne Eurobeskidy FB.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę