Gwizdoń na podium w ciekawym rankingu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zakończył się już wprawdzie sezon zimowych startów w biathlonie, ale rozstrzygają się jeszcze niektóre klasyfikacje - wśród nich jedna z zawodniczką z Żywiecczyzny na czele.

GWizdon never

Magdalena Gwizdoń z Lalik, zawodniczka Biathlonowego Ludowego Klubu Sportowego Żywiec, zajęła drugie miejsce w plebscycie pod hasłem "Never Give Up", ogłoszonym przez IBU (Międzynarodową Unię Biathlonu). Ranking ma na celu nagrodzenie najwytrwalszych zawodników i zawodniczek, startujących w Pucharze Świata. Co ważne, ci najwytrwalsi wyłaniani są głosami zawodników, startujących w biathlonowym Pucharze Świata. Pierwsze miejsca zajęli: Kaisa Makarainen i Ole Einar Bjoerndalen. Pani Magdzie oczywiście gratulujemy.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę