Będzie strefa kibica. Za ile? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W trakcie nadchodzących Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji żywczanie będą mogli wspólnie oddawać się kibicowaniu biało-czerwonym.

Amfitetr Zywiec strefa Kibica

 Strefa Kibica ma być utworzona w żywieckim Amfiteatrze Pod Grojcem. Będą w niej emitowane wszystkie mecze reprezentacji Polski (inne nie), niezależnie od liczby spotkań, jakie ostatecznie rozegra nasza kadra. Strefa przeznaczona jest na 2 tys osób. Będzie kosztować miasto 2 tys dolarów dla FIFA oraz 4 tys zł dla PZPN. Jak zapewnił Antoni Szlagor, na pokrycie tego wydatku znaleźli się sponsorzy.

- Licencje przyznawane są bez problemów, o to nie ma obaw. Pewne obostrzenia występują w przypadku reklamodawców w ramach poszczególnych stref - powiedział Łukasz Naczas z Działu Reemisji TVP.

Pierwszy mecz Polaków, a więc i otwarcie Strefy Kibica, już we wtorek 19 czerwca przy okazji meczu Polska - Senegal. Wstęp wolny.

Udostępnij

6
+5
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę