Slalom na skrzydłach nad wodą - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj w Górskiej Szkole Szybowcowej Aeroklubu Polskiego „Żar” w Międzybrodziu Żywieckim rozpoczęły się Motoparalotniowe Slalomowe Mistrzostwa Polski.Widowiskowa impreza potrwa trzy dni.

zawody

Impreza jest bardzo widowiskowa. Zawodnicy startują na motoparalotniach z Góry Żar, a następnie nad wodami Jeziora Międzybrodzkiego wykonują slalom pomiędzy specjalnie przygotowanymi przeszkodami. Każdy z przelotów odbywa się w dwóch etapach. Ważny jest czas wykonania danego przelotu. Przed 11.00 zakończył się pierwszy etap zawodów. Drugi rozegrany zostanie po południu. Nad bezpieczeństwem zawodników czuwają policyjni motorowodniacy z Gilowic, którzy pełnią służbę na jeziorze oraz ratownicy z Beskidzkiego WOPR-u.

 
Źródło: KPP Żywiec

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę