Ścieżki rowerowe nie tylko nad jeziorem? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Czy w Żywcu potrzebne są ścieżki rowerowe? Gdzie da się je wykonać? Skąd na to pieniądze i ile to realnie kosztuje? - poseł Małgorzata Pępek spotkała się dzisiaj w tej sprawie z osobami zajmującymi się budową takich ścieżek tras.

Enduto tyt

"Słuchałam fachowców – Kuby Jonkisza z firmy Eco Riders, który o projektowaniu i budowie ścieżek wie wszystko oraz Grzegorza Dendysa. Firma Eco Riders ta wykonywała ścieżki i trasy rowerowe w Bielsku czy Zawoi, łącznie 23 km tras. Poza tym organizuje zawody, w tym również takie, które są wpisane jako eliminacje do Pucharu Świata. Rozmawialiśmy o Grojcu, które ze względu na swoje ukształtowanie terenu może stać się idealnym miejscem dla rowerzystów, począwszy od rodzin z małymi dziećmi po profesjonalistów i wyczynowców. Rozmawialiśmy też o możliwości przejścia ścieżką w kierunku Zabłocia i o wielu innych lokalizacjach" - przekazała posłanka na swoim profilu FB.

Zdjęcia: www.endurotrails.pl

Udostępnij

8
+8
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę